Kardiologia Białystok

W TopMed zajmujemy się rozpoznawaniem schorzeń i wad układu sercowo – naczyniowego oraz ich leczeniem. Gwarantujemy naszym Pacjentom najwyższej jakości usługi kardiologiczne. W trosce o komfort życia w pełni zdrowia, dbamy o centralny narząd układu krwionośnego, jakim jest serce.

Sygnał alarmowy, którego nie możesz lekceważyć

Każdy z nas odczuwa, gdy homeostaza, czyli stan wewnętrznej równowagi w organizmie jest zaburzony. W zależności, w którym z układów ludzkiego ustroju zaczyna się coś dziać, dany narząd wysyła sygnał alarmowy, najczęściej w postaci bólu. W momencie gdy sytuacja zaczyna się powtarzać i coraz częściej czujemy pewien dyskomfort, osłabienie, ból czy jakikolwiek inny, niepokojący sygnał, powinniśmy zareagować i udać się do placówki takiej jak nasza, w której na najwyższym poziomie funkcjonuje kardiologia. Białystok, dzięki naszym działaniom, przyczynia się do leczenia społeczeństwa.

Gdy problem dotyczy układu sercowo – naczyniowego, możesz odczuwać:

Jeżeli któryś z objawów przytrafił Ci się niejednokrotnie,jest to sygnał alarmowy, którego nie możesz lekceważyć. Nie zwlekaj i umów się na pierwszą wizytę, wybierając dogodny dla Ciebie termin. W naszym centrum medycznym kardiolog przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz zleci odpowiednie badania, w celu zdiagnozowania problemu i obrania odpowiedniego toru leczenia schorzenia.

Choroby serca

Kardiologia zajmuje się leczeniem serca, które jest tym mocniej narażone na różnego rodzaju choroby, im starszy jest Pacjent. Prowadząc zdrowy styl życia, który będzie opierał się na racjonalnym żywieniu, braku nałogów oraz odpowiedniej dawce ruchu, snu i odpoczynku możemy spowolnić proces “starzenia się” naszej pompy nieustannie tłoczącej krew. Niestety nie zawsze mamy wpływ na zmiany w naszym układzie naczyniowo – sercowym i pewnych zmian nie jesteśmy w stanie zahamować.

Najczęstsze choroby serca:

W każdym z przypadków niezawodna będzie kompleksowa pomoc, jakiej udzieli Ci nasz kardiolog. Białystok,  w trosce o mieszkańców, organizuje akcje mające na celu edukację w zakresie radzenia sobie z problemami sercowo – naczyniowymi.