Nasz zespół

Lek. Michał Kwiatkowski

Leczenie chorób układu kostno-stawowego, wad postawy, USG bioder i stawów.

O lekarzu:

Jestem lekarzem specjalizującym się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoją przygodę z Ortopedią rozpocząłem w trakcie studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku będąc członkiem, a następnie zostając przewodniczącym Studenckiego Ortopedycznego Koła Naukowego.

Pracuję w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku od 4 lat. Na co dzień spotkam się z wieloma skomplikowanymi schorzeniami narządu ruchu w tym wadami postawy, urazami oraz ich następstwami. W głównej mierze zajmuję się leczeniem schorzeń i urazów stawów oraz otaczających ich tkanek, zarówno sposobem zachowawczym jak i operacyjnym.

W mojej codziennej praktyce wykonuję diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu osób dorosłych jak i dzieci w tym badanie preluksacyjne.

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Sekcji Ortopedii Dziecięcej. W 2015 roku objąłem opieką medyczną Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej. Jestem również wykładowcą i asystentem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, Politechnice Białostockiej oraz Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku.

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie najnowszych trendów i metod leczenia na kursach i zjazdach krajowych oraz międzynarodowych. Jestem autorem i współautorem wielu badań i publikacji naukowych.

Zakres mojej działalności: